Informace pro Vás


Hacka - Závěsná textilní kolébka - nature

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Hacka - Závěsná textilní kolébka - nature
Dostupnost 8-14 dnů
Cena vč. DPH 1 690 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu PECH_HACKA6.JPG
Výrobce Pech
Kategorie Sedátka a houpačky pro miminka
Záruka 24 měsíců
 

Hacka - Závěsná textilní kolébka

Hacka je vyrobena ze 100% bavlny. Do prostoru ve kterém leží miminko se vkládá měkká matrace, která je vyplněna 100% mykanou ovčí vlnou. Vlna, kterou používáme je pří zpracována pouze mechanicky, bez použití chemických prostředků.

Prostor hacky se uzavírá pomocí dvou šňůrek vyrobených ze stejného materilálu jako hacka.

Pružina je vyrobena z nerezové oceli, rozpěrka z jasanového dřeva.

Chůze patří k naší každodení činnosti. Proto jsou i miminka před narozením na pohyby při chůzi zvyklá.Hacka zajistí, že ani po příchodu na náš svět o tyto pocity nepřijdou. Díky pružině, na které je hacka zavěšena, se cítí velmi příjemně.  Pokud miminko nespí, můžete mu na dřevěnou rozpěrku umístnit různé hračky pro povzbuzení zvídavosti a rozvíjení motorických schopností. A když je již miminko unavené a usíná? Jemným pohupováním, díky zavěšení na pružině, rychle a spokojeně usne. Pokud však spánek delší dobu nepřichází, mohou rodiče díky šňůrce určené k pohupování pracovat na počítači, nebo relaxovat při četbě dobré knihy, nebo poslechu hudby.
Hacka má nosnost 15 kg, pokud Vaše miminko ještě neváží 3 kg,  je výhodné hacku zatížit, tedy do otvoru s matrací vložíte ještě závaží, například balíček luštěnin.Zajistíte tím optimální pohupování pružiny.
Hacku můžete zavěsit pomocí očka na zavěšení hacky do pevného stropu,nebo venku na strom či trám. Dále se dá jednoduše zavěsit na mezidveřní hrazdu, kterou si rovněž můžete u nás objednat. Hacku můžete také zavěsit na stojany Palmera a Luna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Facebook

Newsletter

Nevyplňujte toto pole: